KM Global Immigration Logo
bg
KM Global
Immigration
RCIC Logo
Člen ICCRC (The Immigration Consultants of Canada Regulatory Council) a CAPIC (The Canadian Association of Professional Immigration Consultants)
CAPIC Logo
ipad

Naša misia:

Našou misiou je pomôcť jednotlivcom a rodinám imigrovať, usadiť sa a vybudovať si prosperujúcu budúcnosť v Kanade. K dosiahnutiu tohto cieľa používame naše vedomosti, zručnosti a skúsenosti, aby sme Váš imigračný proces spravili čo najhladší, najtransparentnejší a bezstresový.

Naša prax:

Trvalý pobyt

Immigration, Refugees and Citizenship Canada (ICCRC) udeľuje kvalifikovaným imigrantom trvalý pobyt v Kanade na základe ich schopností a prínosu do ekonomického rastu krajiny...

Pracovné povolenia

Pracovné povolenie znamená pisané oprávnenie pracovania v Kanade vydané cudzincovi imigracným úradnikom...

Študijné povolenie

Študijné povolenie znamená písomné oprávnenie zúčastniť sa akademického alebo edukačného tréningu/štúdia v Kanade, ktoré je vydané študentovi imigračným úradníkom....

Sponzorovanie rodiny

Kanada kladie dôraz na zjednotenie rodín svojich občanov. Kanadskí občania, nositelia trvalého pobytu v Kanade a registrovaní Indiáni, ktorí majú viac ako 18 rokov, majú možnosť zasponzorovať svoju rodinu v imigrácii do Kanady...

Občianstvo

Žiadosť o kanadské občianstvo zahŕňa formálnu aplikáciu pre ICCRC, test z vedomostí o Kanade a pohovor. Sme tu pre Vás s ponukou pomoci skompletizovania Vašej aplikácie, vrátane vsetkých príslušných formulárov, kalkulovania prítomnosti a ostatných podporných dokumentov...

Naša vízia:

Kanada patrí medzi top destinácie ľudí z celého sveta. Keďže veríme vo svet bez hraníc, chceme Vám pomôcť uskutočniť Váš sen žitia, pracovania alebo navštívenia Kanady. Našim plánom je pomôcť každému cudzincovi splniť si jeho kanadský sen.

Náš skúsený tím imigračných poradcov a agentov sa zameriava na konkrétne potreby každého klienta a ponúka riešenie pre každú situáciu.

ipad

Naše oblasti praxe:

Dočasné viza

eTa, viza prechodného pobytu, študijné povolenia, pracovné povolenia po skončení školy, predĺženie študijných a pracovných povolení, obnovenie vypršaných pracovných, študentských víz alebo víz pre návštevníkov

Trvalý pobyt a občianstvo

Zamestnávateľom riadené aplikácie

LMIA, PNPs

O mne

Kristina & KM Global Immigration Inc.

Kristina je zakladateľkou KM Global Immigration Inc. Po získaní titulu z ekonómie na prestížnej univerzite University of Economics in Central Europe, študovala Immigration Laws, Policies & Procedures na univerzite 'University of British Columbia', ktorá sa radí medzi 40 najlepších univerzít na svete.

Počas jej študií pracovala pre 'Immigrant Service Society of BC' kde získala hodnotné skúsenosti pomáhaním imigrantom v meste Vancouver.

member
Kristina Mikova
Zakladateľ & CEO
Chcete vedieť viac?
Prezrite si celé bio

Ako Vám môžeme pomôct?

Náš servis zahŕňa:

Rady ohľadom imigrácie

a informácie založené na aktuálnej legislative

Celkové zhodnotenie situácie

s vysvetlením Vašich možností podľa kanadských imigračných požiadavok

Môžete sa na nás spoľahnúť

s Vašim celým imigračným procesom

Informácie a rady

ohľadom skúšky z angličtiny - IELTS/CELPIP/CAEL

Background
Background

Prečo by ste si mali vybrať nás?

Proces imigrácie do Kanady je náročný a komplexný . KM Global Immigration je tu pre Vás aby Vás navigovalo systémom a urobilo Vašu imigráciu realitou.

Chápeme, že každý prípad je jedinečný a dokážeme pre Vas pripraviť strategický plán šitý na mieru každého jednotlivca. Pripravíme Vašu aplikáciu a zorganizujeme celý proces od prvého kroku až po posledný. Tu je zopár príkladov, pri ktorých KM Global Immigration pomáha:

Zjednotenie

Zjednotenie rodín v Kanade

Medzinárodná podpora

Podpora medzinárodnych študentov, ktorí by chceli študovať v Kanade

Práca

Pomoc s prácou v Kanade

Pomoc

Poskytovanie pomoci utečencom, ktorí hľadajú bezpečný nový domov

Každý dokáže požiadať o víza, ale my sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli nájsť správny imigračný program, odvolať sa na negatívne rozhodnutia a maximalizovať Vaše sance v imigrácii do Kanady.

Čo ponúkame:

Efektívnu konzultáciu

Ponúkame hodinové alebo 30 minútové konzultácie cez skype alebo telefón

Snažíme sa vyhovieť Vašim potrebám

Ponúkame pracovné, študenské alebo rodinné víza, riešenia ako dostať v Kanade trvalý pobyt a následne občianstvo

Ponúkame konečné výsledky

Pracujeme tvrdo na tom, aby sme splnili Váš sen o imigrácii.

Ako aplikovať:

Krok 1:

Vyplňte náš bezplatný formulár

Krok 2:

Rezervujte si našu konzultáciu

Krok 3:

Rozhodnite sa, či ste pripravení zmeniť svoju budúcnosť s KM Global Immigration